Kadry i płace

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny.

Jeszcze tego samego dnia przedstawimy Państwu naszą ofertę!
+48 509 893 011
biuro@rybacka.info
Biuro podatkowe Mogilno

Jakościowe usługi kadrowo-płacowe to jeden z kluczowych czynników, który decyduje o sprawnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, stwarzających pewne, stabilne warunki sprzyjające szybkiemu rozwojowi i ekspansji.

Sprawność naszego systemu kadrowo-płacowego, uwzględniającego potrzeby pracowników oraz wytyczne dotyczące ochrony danych osobowych, ma również wpływ na zadowolenie zatrudnianych specjalistów i może bezpośrednio przekładać się na ich motywację do pracy oraz przywiązanie do klientów oraz pracodawcy.

Obecnie biuro prowadzi Marta Rybacka — certyfikowana księgowa, certyfikat nr 43693/2010 wydany przez Ministerstwo Finansów. Jesteśmy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce i działamy jako członek zwyczajny w kole biur rachunkowych w SKwP w Oddziale Poznańskim.

Poznaj naszą ofertę

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzenie list płac pracowników
  • Tworzenie i przesyłanie do ZUS deklaracji rozliczeniowych
  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej ubezpieczeń społecznych i ubezpieczeń zdrowotnych pracowników
Biuro rachunkowe w Mogilnie
Kompleksowość

Oferujemy kompleksowe podejście do obsługi klienta. W ramach wdrażania autorskiej wizji biura rachunkowego zapewniamy obsługiwanym przez nas firmom zakres współpracy niespotykany dotychczas na okolicznym rynku usług księgowych.

Twój biznes - nasza wiedza!

Myśl przewodnia naszego biura rachunkowego, jaka nam przyświeca, to TWÓJ BIZNES – NASZA WIEDZA i temu hasłu hołdujemy w naszej codziennej pracy z obsługiwanymi przez nas klientami.

Biuro Rachunkowe Marta Rybacka

Opinie i recenzje klientów

136

Korzystanie z biura rachunkowego wiąże się dla przedsiębiorcy z o wiele większym spokojem niż prowadzenie rachunkowości na własną rękę!

2007
136
122
12