Doradztwo

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny.

Jeszcze tego samego dnia przedstawimy Państwu naszą ofertę!
+48 509 893 011
biuro@rybacka.info
Biuro rachunkowe Marta Rybacka

Cele stawiane przed działami księgowymi, między innymi wspieranie rozwoju i zarządzania przedsiębiorstwem, wymagają ogromnej wiedzy z wielu obszarów i szeregu nietypowych kompetencji.

Choć w naszej codziennej pracy cele te przekładają się na prostsze zadania, to wciąż dużym wyzwaniem jest wypracowanie odpowiedzi na istotne pytania, jak np.: jaki rodzaj formy opodatkowania wybrać, jak wdrożyć system księgowy czy jak zaprojektować dobry plan kont?

Obecnie biuro prowadzi Marta Rybacka — certyfikowana księgowa, certyfikat nr 43693/2010 wydany przez Ministerstwo Finansów. Jesteśmy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce i działamy jako członek zwyczajny w kole biur rachunkowych w SKwP w Oddziale Poznańskim.

Poznaj naszą ofertę

  • Wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowania działalności
  • Przygotowywania wniosku o interpretacje podatkowe oraz biznesplanu
  • Optymalizacji podatkowej
  • Reprezentacji przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych
  • Przygotowania firmy do kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy, ZUS czy Urzędu Skarbowego
  • Uzyskania najkorzystniejszych ulg w podatku dochodowym od osób prawnych oraz od osób fizycznych, podatku od towarów i usług, cła, akcyzy, podatku od czynności cywilnoprawnych, podatku od spadków i darowizn
Biuro rachunkowe Marta Rybacka
Kompleksowość

Oferujemy kompleksowe podejście do obsługi klienta. W ramach wdrażania autorskiej wizji biura rachunkowego zapewniamy obsługiwanym przez nas firmom zakres współpracy niespotykany dotychczas na okolicznym rynku usług księgowych.

Twój biznes - nasza wiedza!

Myśl przewodnia naszego biura rachunkowego, jaka nam przyświeca, to TWÓJ BIZNES – NASZA WIEDZA i temu hasłu hołdujemy w naszej codziennej pracy z obsługiwanymi przez nas klientami.

Biuro Rachunkowe Marta Rybacka

Opinie i recenzje klientów

136

Korzystanie z biura rachunkowego wiąże się dla przedsiębiorcy z o wiele większym spokojem niż prowadzenie rachunkowości na własną rękę!

2007
136
122
12